KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12988526
*
nr 1298 8526
Oljemålning
Kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", Signerad Sjöberg. Olja på duk, 90x123 cm
Kondition: skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2019
kl 19:47:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/12 19:32:39
1
350 kr
16/12 19:38:08
2
500 kr
16/12 19:39:32
1
500 kr
16/12 19:39:32
2
500 kr (Budbetjänt)
16/12 19:39:53
1
600 kr
16/12 19:42:56
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nils forsberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
*
Oljemålning
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1298 8526
Oljemålning
Kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", Signerad Sjöberg. Olja på duk, 90x123 cm
Kondition: skadad
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/12 19:32:39 | 1 | 350 kr |
16/12 19:38:08 | 2 | 500 kr |
16/12 19:39:32 | 1 | 500 kr |
16/12 19:39:32 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
16/12 19:39:53 | 1 | 600 kr |
16/12 19:42:56 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nils forsberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14